jeżeli mogę coś doradzić byłym pracownikom LZPS to to ,że zamiast na pikietę pod LZPS mogą udać się w poniedziałek z wizytą do lekarza.Jak dobrze pamiętam to jest okres karencji do 2 tyg. w takim przypadku.L4 zanosi się wtedy do wiadomej instytucji i życie toczy się dalej .... Zawsze to coś ....a zarejestrować się jako osoba poszukująca pracy można po L4 ....