Panie kris- ja również uważam że dla akcjonariuszy jest to dobra informacja.
Natomiast pracownicy powinni skorzystać z rad pana,,Ble'' .
Współczuje im, a winę za obecną sytuację w zakładach w Lublinie upatruję w złym
zarządzaniu za które oczywiście cierpią zwykli ludzie.
Po dzisiejszych obrotach widać że rynek zareagował pozytywnie na tą informację.
Pozdrawiam wszystkich akcjonariusz Protektora i przede wszystkim cierpliwości i zdrowia życzę w tym nowym 2012 roku.