elekrotim ma jeszcze kasę po debiucie na giełdzie :) i czeka na przejęcia .Kiedyś miałem tę spółkę K po 12 a S po 16 z groszami.Jak dobrze pamiętam to po wyrzuceniu jakiegoś Mostostalu z budowy stadionu we Wrocławiu ,dalej robili swoje.Teraz przyjdzie czas rozliczeń
A co do kursu elekrotimu widać ,że dzisiaj będzie gorąco ...7.8 ?