tym samym protektor jest polska spolka ktora wlasciwie zwija interesy w polsce.a jej spolki sa poza granicami i sa naprawde zdrowe z zyskami.wciaz mysle ze przez powiaznia personalne jest mozliwosc polaczenia z mtu grudziadz zreszta sam protektor mowi ze czs kryzysu to przyspieszenie konsolidacjii sektora.niech oni lepiej sami uwazaja aby nie byli polknieci przez rekina czemu sprzyja b,niska kapitalizacja.wszystkiego najlepszego