mozliwe ja zazwyczaj korzystam z poczty polskiej samoloty lataja codziennie i choc to przesylka lotnicza to zanim dotrze do glownej centrai pozniej na lotnisko dalej za ocean z O'Hare pewnie znowu na poczte i dalej do skrzynek to trwa to ok tydzien czasu czasem poltora tygodnia poza tym nie widze innej przyczyny dotarcia umow dopiero w 16 tygodniu 2013 przeciez umowy nie leza na biurku LM tydzien czasu i nie czekaja na wyslanie przez opieszala sekretarke...