zastanawiam się co się może wydarzyć, jeśli draft nie spodoba się spółce i warunki w nim prezentowane nie będa zaakceptowane przez Zarząd. Czy wobec ewentualnego braku zgody ze strony spółki negocjacje nie zostaną zerwane lub zawieszone. Może też być tak, że spółka poprosi o jakieś poprawki i sprawa się przeciągnie o kolejne kilka tygodni. Powiem tak: gdyby uczciwie podeszli do sprawy pokusiliby się o rzetelne wyjaśnienie pojęć niejasnych dla wielu akcjonariuszy - to tylko mnie niepokoi, że brak mi w komunikatach konkretów. I dla jasności wspomnę, że nie zmniejszyłem ilości papiera od kilku miesięcy.
Życzę Nam wszystkim, by cała ta sprawa nie zakończyła się spektakularnym fiaskiem.
Dobrej Nocki!