Dzięki Znachor za merytoryczną odpowiedź. Byc może martwię się na zapas. Wiesz, nie jestem ekonomistą, nie znam do końca tej terminologii. Dzięki za sensowne wyjaśnienie. Tak jak wielu, liczę, że spółka naprawdę chce robić uczciwy biznes. Czas na branżę nieruchomości jest wprost wymarzony - ceny spadają i negocjowac można naprawdę duże obniżki.
Co myślisz o ewentualnej obsuwie do kolejnego info? realna?
Pozdrawiam!