Gimbusy inwestujace w Depend swoja pieniadze z rozbitej swinki musza to jeszcze przemielic. Jednak dla rozumnych komunikaty coraz bardziej konkretne. Szczegolnie ta druga finalna umowa mnie zaintrygowala. Czy wiecie co to jest cesja zabezpieczen? Wedlug mnie musieli przedstawic im - ML - portfolio albo parafowane przedwstepne umowy kupna nieruchomosci. Kto wie czy wraz z informacja o uruchomieniu linii kredytowej nie bedzie od razu infa jakie nieruchomosci im skredytowano. A cesja na ML jest wlasnie zabezpieczeniem kredytu. Moze zaczna od kupienia np budynku Mariotta w Warszawie, kto wie? A moze nie tylko o polskie nieruchomosci chodzi. Bedzie sie dzialo w kazdym razie, naprawde warto miec te akcje.