te stado ynwestorow co juz sprzedali kierowali sie mysla-ZROBILI PODBITKE POD KREDYT KTOREGO NIE OTRZYMAJA WIEC TRZEBA SPRZEDAC ....takie myslenie maja ci ludzie.....a nawet jak kurs byl miedzy 45-50 gr to ten poziom jest niewymierny do tego co tutaj bedzie jak juz beda nieruchomosci kupione...przecierz kapitalizacja groszowa bedzie wspomnieniem...Depend wchodzil na NC ponad 2 lata temu i debiutowal po cenie 0,90-1 zł......emisyjna byla po 60 gr......spekulacyjnie doszedl wtedy do ponad 2 zł.....a teraz zmieniac branze bedzie inna lepsza spolka....