Dobrze że Pan Kulkowski nie jest pierwszym lepszym z ulicy ale czy to taki powód do samozachwytu dla akcjonariuszy że jest jednym z najbogatszych ... powiedz to ludziom trzymającym akcje Rysia Krauze :)
Oczywiście nie zmienia to faktu że coraz szybciej zmierzamy we właściwym kierunku
a RKM jeszcze podgrzewa atmosferę :)