jeśli jeszcze nie sprzedaż, to może w planach jest emisja do wąskiego grona inwestorów przyszłych beneficjentów opylenia biznesu? bankrucik na parkiecie rzucił taki pomysł, też nie można wykluczyć tej opcji... musimy czekać :) btw dawaj na parkiet, wygodniej się czyta:)