Myślę, że rajd jaki miał miejsce w ostatnich miesiącach na akcjach Celltrionu i wejście Buffetta w dystrybutora biopodobnych leków Celltrionu na rynku amerykańskim oraz problemy Celltrionu z fabrykami (a Mabion ma innowacyjną technologię pod względem czystości i sterylności na rynku) to wyjątkowo dobry moment na IPO na NASDAQ lub innym rynku zagranicznym...
Co więc ich powstrzymuje? Lepszego momentu trudno sobie wymarzyć. Rekordy indeksów w styczniu... no co jeszcze im trzeba, aby opcja stała się faktem? No chyba, że ta opcja miała być tylko zasłoną dymną dla zupelnie innych negocjacji i ewentualnie planem B, gdyby te negocjacje nie dały satysfakjonującej ceny... może sami nie spodziewali się, że ten "sentyment" na rynku będzie aż tak dobry;-)