Dnia 2018-02-22 o godz. 19:00 ~wujek napisał(a):
> Szanowni Państwo, pragnę zapewnić, że najważniejszym celem, wielokrotnie podkreślanym przez Zarząd Spółki, jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań, które przełożą się na korzyści dla Spółki i wszystkich jej Akcjonariuszy. Dlatego też ogłaszana przez nas ewentualność zagranicznej emisji akcji jest jedną z opcji, które Spółka dokładnie analizuje, również z punktu widzenia długoterminowych trendów i sentymentu rynków do branży biotechnologicznej. Upoważnienie otrzymane przez WZA pozostaje do 22 marca br. w mocy, a swoją ostateczną decyzję Zarząd Spółki zakomunikuje akcjonariuszom w osobnym komunikacie bieżącym.
> Dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaufanie i za to, że są Państwo z nami.
Ta część listu ma taki jakiś pożegnalny wydźwięk. A już na pewno nie wskazuje jednoznacznie na to, że emisja... przepraszam EWENTUALNOŚĆ! emisji na rynek zagraniczny jest dopięta na ostatni guzik i jeszcze tylko tego czy owego potrzeba. Został dokładnie miesiąc, a tu piszą, że to jest jedna z opcji, które spółka analizuje... Żarty? Na analizy to był czas ponad roku temu, teraz to już powinno huczeć od analiz amerykańskich banków inwestycyjnych w mediach. Po cichu to się co najwyżej due diligence robi, a nie IPO na zagranicznym rynku... Nie powiem, żebym był zdziwiony, ale jeśli miałoby ewentualnie dojść nie do emisji a do przejęcia, to życzyłbym sobie kursu na zupełnie innym poziomie! Od dłuższego czasu mam już przygotowany wykaz spółek, w które będę ewentualnie inwestował po sprzedaży akcji Mabionu, tak więc niech się w końcu określą, co i jak...