jeśli chcą za 2-3 lata eksportować na poważnie, to już muszą na bardzo poważnie zacząć inwestować w fabrykę.
Nie mam pomysłu co poza nasdaq może im pomóc w sfinansowaniu jednak ogromnych potrzeb pod ten cel.
Albo Nasdaq albo przygotowanie pod sprzedaż, ciekawe jak się wycenią... i na jakim etapie :)
pewnie będa próbować siadać na poważnie do rozmów po rejestracji w EMA ewentualnie przy pozytywnym rozwoju sytuacji po rejestracji FDA - ale to trochę potrwa a żeby Mabion mógł wykorzystać swój potencjał to start rozbudowy nie może czekać do połowy 2019.
Czy coś zniechęciło inwestorów w USA? - o ile faktycznie to jest powód braku progresu w temacie emisji.