bolek ze spoldzielnia mnie przekonali. Jutro sprzedaję wszystko.
O nie, nie mogę przecież sprzedać bo jest zawieszenie, a po zawieszeniu i tak są fixy..
Buhahahha
Chłopaki chyba ładnie utopili na govenie ze tak tu ujadają. Desperacja zabrała logikę. Naganiać na zawieszonej i na fixach spółce.