Dnia 2018-04-18 o godz. 19:39 ~utyjeszarancza napisał(a):
> Byc moze tak zajeci biznesem ze zapomnieli o obowiazkach ? Graja/grali na zwloke? .
kolego to juz nie jest ten rynek co kiedys teraz gielda to kasyno info podbitka i baza i wrzucanie kolejnych marzycieli forumowych na kolejne haki taka jest prawda grac to mozna tylko i wylacznie teraz na krotko jak ktos ma pojecie o wskaznikach i AT