Dnia 2018-04-18 o godz. 16:05 ~antystef napisał(a):
> Dnia 2018-04-18 o godz. 16:03 ~as napisał(a):
> > 0
>
> Łe, to po co ta cała konwersja. Myslałem że kasa wpływnie by perełeczka mogła zbudować wielką fabrykę tych cudeniek co sprzedają za miliardy EUR.
po to zebys sie pytał:)))