Dnia 2018-04-18 o godz. 20:11 ~bolek napisał(a):
> Dnia 2018-04-18 o godz. 20:01 ~michu napisał(a):
> > 16tu z 18tu którzy konwertowali akcje (kosa nie konwertował) są pod progiem 5%.
> > Mają po kilkaset tysięcy akcji ( średnio ponad 200tys.).
> > I co? Myślicie że to są frajerzy?
> >
>
> chlopie za krotko chyba jestes na gieldzie i malo widziales nie takich milionerow rolowali chocby ostatni przyklad getbacku mamienie prezesa,nawet quercusa buczka wyrolowali fundusz
na giełdzie jestem od początku
a najgorsze jest to ze do konca kwietnia musze wypełnic pita
i podzielić sie z fiskusem ciężko zarobionymi pieniędzmi.
i pamiętaj o jednym
Dywersyfikacja portfela bo inaczej stracisz wszystko