niech spolka najpierw pokaze cos a nie mami infami narazie 11 bit byl po 10zl zaczela pokazywac wyniki nowe gry to i ja wszedlem po 50zl pamietam i nie byla wieszana 3 raz jak term i nie byla na 2 fixach i wywiazywala sie zraportow i auoryzowanych doracow a tu co term mamienie i mamienie niech pokaza wyniki umowy a nie jakies konwersje co to za spolka wogole jest to powinno przeswietlic knf bo pogotuja ludzi,wy obrazacie nas stojacych z boku i piszacych na forum zamiast spolke pociagnac za te infa do odpowiedzialnosci bo poki co to nie wyglada dobrze ze wieszaja 3 raz spolke