Dnia 2018-04-18 o godz. 16:19 ~mause napisał(a):
> Dnia 2018-04-18 o godz. 16:05 ~antystef napisał(a):
> > Dnia 2018-04-18 o godz. 16:03 ~as napisał(a):
> > > 0
> >
> > Łe, to po co ta cała konwersja. Myslałem że kasa wpływnie by perełeczka mogła zbudować wielką fabrykę tych cudeniek co sprzedają za miliardy EUR.
>
> po to zebys sie pytał:)))
No właśnie - kasy niet, przerzucają tylko bezwartościowe udziały. To nic nie produkuje, nic nie będzie produkować i nic nie zarobi. Aton 2 a nie 11 bit.