Dnia 2018-04-18 o godz. 20:01 ~michu napisał(a):
> 16tu z 18tu którzy konwertowali akcje (kosa nie konwertował) są pod progiem 5%.
> Mają po kilkaset tysięcy akcji ( średnio ponad 200tys.).
> I co? Myślicie że to są frajerzy?
>
chlopie za krotko chyba jestes na gieldzie i malo widziales nie takich milionerow rolowali chocby ostatni przyklad getbacku mamienie prezesa,nawet quercusa buczka wyrolowali fundusz