Dnia 2018-04-18 o godz. 15:01 ~mause napisał(a):
> Dnia 2018-04-18 o godz. 14:56 ~bolek napisał(a):
> > Dnia 2018-04-18 o godz. 14:48 ~al napisał(a):
> > > jestem za... mam nadzieję, ze ich wszystkich odetną od akcji :)
> >
> > uwazaj zeby ciebie nie wycieli jak na na getbacku to zrobili
>
> 16 ,,ludzi bez wyobrazni,, skonwertowalo akcje,prezes+zona+kosinski -rzecz jasna tez ludzie bez wyobrazni-ubralo sie w akcje i powiesilo na haku:)),wez mnie chlopie nie rozsmieszaj
> :))))))))))))
chlopie ty myslisz zyczeniowo i tak masz myslec .a wszystko widac po kursie 3 zawieszeniu i spolce term na alertach 2 fixach a ty zaklinaj dalej rzeczywistosc to zostaniesz w skarpetkach