Dnia 2021-05-30 o godz. 20:41 ~dzo napisał(a):
> siedzi tu wielu spanikowanych inwestorów, zaklinają kursową rzeczywistość, bo spodziewali sie szybkiego odpału, a teraz robią w gacie po banalnych wpisach formowych, aż strach pomyśleć co tu się będzie dziać jak kurs przebije wsparcie na 2,99zł
. . . . faktycznie aż strach pomyśleć co tu się będzie dziać jak kurs przebije wreszcie opór na 3,50 zł .
Miejmy nadzieję że się wtedy wszyscy nie potratują w amoku zakupów.