Tu siedzi banda cwaniaków, jak wszędzie. Mam pytanie kiedy był lepszy czas dla spółki, jak była.po 4 zł.? Biorąc od uwagę ceny stali, pozbycie się warrantów itp. perspektywy są super, a Ci którzy krytykują albo uważają inaczej niech sprzedają. prawda jest taka rysują słabe perspektywy bo chcą odkupić tanio. Z funduszami nie wygrasz, ale na szczęście.oni handlują prawie sami ze sobą tutaj