Tylko wejście kolejnego dużego gracza do akcjonariatu może podnieść kurs akcji Cognora. Dobrze byłoby gdyby zaiteresował się spółką jakiś rodzimy fundusz inwestycyjny lub emerytalny, dlatego spółka powinna być bardziej płynna . Skup akcji w krótkim terminie przyniiósłby pozytywny efekt, ale w dłuższym już niekoniecznie. Jestem za wypłatą dywidendy i pozostawieniem dotychczasowej ilości akcji. Prezes ustawił się na 3zł bo uważa ,że jest to dobra cena ( wg. mnie godziwa cena to ok.4.5- 5.0 ), i całe szczęście bo kurs akcji po ewakuacji Amerykanów byłby już zdecydowani niżej.