Franek zjedz Snickersa. Cognor dzisiaj a Cognor kiedyś to całkiem inna firma. Rozwinęła się, poprawiła rentowność i ciągle inwestuje. Nie oszukujmy się stal szybko nie potanieje jeśli.... w ogóle potanieje. Wszystko w Polsce jest coraz droższe dlatego takie spółki będą mocne na rynku GPW. II kwartał obstawiam zysk nawet większy niż w I a to oznacza rekordowy rok dla Cognora.