Szkoda bo tutaj byłby ogromny efekt synergii.
Z drugiej strony, sytuacja Liberty musi być całkiem dobra albo wierzyciele doszli do wniosku, że nabyta HCz jest warta więcej niż 171 mln PLN.
Nic dziwnego bo przez okres dzierżawy Liberty musiała dołożyć z 50 mln PLN a pewnie od początku roku huta zaczęła dopiero generować dodatnie przepływy finansowe.
Stało się, jak widać COG jakoś mocno nie walczył więc podniesienie efektywności we własnych stalowniach może okazać się lepszym rozwiązaniem dla spółki.
PS. Tez czekam na WZA i projekty uchwał. Może być ciekawie.