Dnia 2021-05-28 o godz. 13:47 ~stalowy napisał(a):
> Trochę szkoda bo dla COG to była idealna inwestycja.
> Dobra informacja jest taka, że spółka będzie mogła wypłacić wysoką dywidendę ;)
> Za kilka lat HCz i tak w końcu trafi do Przemka.
Ja tam zdecydowanie wolę otrzymać sowitą dywidendę dzisiaj niż czekać przez następne 10 lat na potencjalne i niepewne zyski z HCZ. Może się mylę ale dla mnie to zdecydowanie dobra wiadomość. Mam już dosyć budowania stalowego imperium przez Sztuczkę bo wiemy dobrze jak te sny o potędze się skończyły dla firmy i akcjonariuszy. Teraz czekamy na ogłoszenie o terminie WZA i projektach uchwał, a zwłaszcza kwoty proponowanej dywidendy i jedziemy na północ na 4 zł.