Teraz sprawa jest czysta i klarowna. HCZ jest już niedostępna ( może za kilka lat), sporo gotówki na koncie. Myślę, że Prezesowi też przyda się trochę kasy. Obstawiam 20gr na akcje. Jeśli trafię mogę postawić wódkę Tobie i Stalowem oczywiście za kasę z dywidendy. Czekam teraz na walne. Życzę miłego weekendu.