mam podobne zdanie jak bbb w kwestii sprzedaży papiera teraz, jeśli nie mamy racji to po kolejnych dwóch sesjach będą kolejne ostre wyprzedaże, chyba się z tym musisz zgodzić. Ktoś chce rozliczyć stratę/zysk na papierze ot tyle mam do powiedzenia. W dacie jest ok zobaczysz wykon to przyznasz mi rację.