wolumen na tę chwilę to 14420 szt.
intradejowa różnica wynosi 0,04 zł (3,21 - 3,17 = 0,04)
gdyby ktoś kupił cały wolumen na dołku po 3,17 i sprzedał po 3,21
to zarobiłby brutto 576,80 pln.
A jeszcze trzeba odjąć prowizję i podatek...
Ale po transakcjach i dziennym wykresie widać, że po 3,21 nie udaje się wszystkiego sprzedać,
a największe transakcje były po 3,18...
I ta zabawa tak trwa od miesięcy...
I jak tu więc zarobić, skoro wolumeny cienki, do tego większość akcji jest przemielona przy groszowych podbitkach, by zwabiać
naiwnych kupców, których od dawna nie widać?...