Dnia 2015-12-22 o godz. 11:00 ~devilek napisał(a):
> data jest kurą znoszącą złote jaja dla mci, tak powinni pisać. Ile dywidendy pobrali a ile jeszcze pobiorą. Nie zgadzam się z tobą że od 3 lat, dodaj sobie dywidendy za ostatnie 3 lata do obecnego kursu...
devil,
skoro "powinni", czemu nie piszą?
i co z tego, ze dywidendy pobrali? teraz zarobieni (wirtualnie) są ci, którzy kupowali ponizej 3 zeta.
A wirtualnie dlatego, ze sprzedać nie mogą. Bo nie ma komu kupowac.
Sam nawet nie chcesz napisać, do ilu kurs by zleciał, gdybyś swój pakiet wywalił pekacem...