wesołych świąt wykres, nie czytałem nic od pewnego czasu ale widzę że dalej ci się chce pisać tak na prawdę o niczym. Znowu nie miałem racji ale bessa była w grudniu dotkliwa i IT też oberwała, wszyscy oberwali. Zobaczymy wyniki a to dopiero za 2 miesiące.