wszystko pojechało w dół, może kilka spółek rosło ostatnio. Jest moim zdaniem dołek, wiecznie spadać nie będziemy każdy to wie, ważne w dobrym momencie wejść do pociągu. Papiery z dobrą kondycją do których abc należy bezsprzecznie będą rosły, a te które są średnie będą się kisić w miejscu. Jeszcze zobaczysz wykres mocne sesje wzrostowe na dacie. To już kwestia kilku miesięcy.