Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Do cottonfield

Zgłoś do moderatora
 Re: EUR/PLN jak to widzisz teraz BAX Autor: ~1234 [86.143.191.*] 2016-04-13 17:20
  • No i co sie porobilo stella chciala sie pozowac jako niezalezna uczaca sie traderka w porywach nawet do expertki od wszystkiego a wyszlo ze jest czescia tego co okreslane jest mianem "Nowej Targowicy. sory pomylilem cię z 1234,