Forum Forex +Dodaj wątek

Do cottonfield - to nie o forex

Zgłoś do moderatora
Przejrzalam posty nasze, nie bede sie ustosunkowywac do nich, choc na wiele rzeczy mam kontrargumenty

nawiaze tylko do 1 Twojej wypowiedzi - pozytywnej - Twoja opinia o sobie, ze jestes obiektywny

ponizej link do wywiadu z prof. J. Tokarska-Bakir, antropologiem kultury, ktora jest pracownikiem naukowym Instytutu Stosowanych Nauk Spolecznych UW i Instytutu Slawistyki PAN

http://wyborcza.pl/magazyn/1,151486,19927214,rzeznik-na-horyzoncie-joanna-tokarska-bakir-o-sekcie-polskiej.html#BoxGWImg

Ja chcialabym, zeby Polska byla spoleczenstwem z kategorii "rynek" - a Ty ?
podzial spoleczenstw na kategorie w wywiadzie :)

prosze Cie o Twoj komentarz - dlaczego taki jest Twoj wybor ? licze na Twoj obiektywizm :)

Stella