Dnia 2021-12-28 o godz. 10:57 ~ErinbrockovichzGdyni napisał(a):
> Koniec promocji ?
Ktoś zrobił sztuczną podbitkę i rzucił naiwniakom batona, który lada chwila zostanie zasypany przez tych którzy wiszą wyżej...
Co z tego że urosło 20% jak to się przekłada tylko na 4 grosze? no ale widać dla ubranych każda okazja jest dobra do świętowania...