Dnia 2021-12-27 o godz. 21:06 ~RE napisał(a):
> CHYBA juz z URSUSA nici
> zostalo mi 300 tys po 72 gr na pamiatke
> pozdrawiam
Podpowiem tylko że jutro ostatnia szansa na sprzedaż i odliczenie sobie straty od podatku!
Liczę więc jutro na MEGA RABATY !!! ubrani jutro będą się tratować aby sprzedać i zdążyć rozliczyć stratę...