Dnia 2021-12-27 o godz. 21:37 ~Blizniakplwl napisał(a):
> Zgadza się:)
> > Jutro będzie promocja bo kto zarobił gdzie indziej i ma zapłacić np 15000 zł podatku i ma zainwestowane 15000 w ursusie to sprzeda jako strata i zaplaci mniej dochodowego. Duzo osob o tym nie wie :)
> > Czekam na 15 groszy z siatką na rybki :)
Buhaha hehe haha...
I kto to pisze? Leszcz który wisi na haku z 20k akcjami po 0.36 zł, sam dzisiaj będziesz wywalał aby rozliczyć stratę.
"Czekam z siatką na rybki" hahahah :D niezły z Ciebie zgrywus :D