Dnia 2021-12-27 o godz. 21:37 ~Blizniakplwl napisał(a):
> Zgadza się:)
> > Jutro będzie promocja bo kto zarobił gdzie indziej i ma zapłacić np 15000 zł podatku i ma zainwestowane 15000 w ursusie to sprzeda jako strata i zaplaci mniej dochodowego. Duzo osob o tym nie wie :)
> > Czekam na 15 groszy z siatką na rybki :)
a teraz to CI co sprzedali rano to odpisaliby sobie chyba 20% mniej, czyli 20% w ich kieszeni ? Dobrze licze ? :)