Zgadza się:)
Jutro będzie promocja bo kto zarobił gdzie indziej i ma zapłacić np 15000 zł podatku i ma zainwestowane 15000 w ursusie to sprzeda jako strata i zaplaci mniej dochodowego. Duzo osob o tym nie wie :)
Czekam na 15 groszy z siatką na rybki :)