Eeeee...
Słabizna dzisiaj, tylko 2,88% rabatu, trochę ponad pół grosza na jednej akcji więc nie kupiłem.
Ale być może w przyszłym tygodniu napakuję trochę do wora akcyjek pod choinkę :-) oczywiście jak będą jakieś promocje i rabaty :-) liczę minimum -15% inaczej nie biorę!