Dnia 2021-12-28 o godz. 11:39 ~Jasiu napisał(a):
> a teraz to CI co sprzedali rano to odpisaliby sobie chyba 20% mniej, czyli 20% w ich kieszeni ? Dobrze licze ? :)
Źle liczysz... to jest 20% dzisiejszego wzrostu od niecałych 20 grociszy... co się przekłada tylko na 4 grosze dzisiejszego wzrostu :P
Więc jak ktoś kupował po 72 gr i chciał rozliczyć stratę to nie wiem jak ci wychodzi że jak urosło 4 grosze to odliczyłby 20% mniejszej straty. Wracaj do szkoły Jasiu :)