> a dla pozostałych:
>
> http://wiadomosci.stockwatch.pl/komentarz-gieldowy-czy-to-koniec-wzrostow,akcje,161957?utm_source=sw_forum&utm_medium=announcer&utm_campaign=announcer
Oczywiście, że będzie korekta, ale raczej na WIG20. Sam czekam, aby znów wejść w KGHM albo PZU ale ceny muszą spaść o jakieś 20-25%. Teraz czekam z boku i obserwuję.
ABC Daty to jednak nie dotyczy. Tu są super wyniki, super dywidenda, china i planowane przejęcia. Do dywidendy jeszcze sporo urośniemy.