Dnia 2016-03-23 o godz. 16:34 ~janek napisał(a):
> A moje zyski rosną :)))))))
powiedz to mamusi, a potem poproś o obiadek i pozwolenie pójscia na podwórko...
a dla pozostałych:
http://wiadomosci.stockwatch.pl/komentarz-gieldowy-czy-to-koniec-wzrostow,akcje,161957?utm_source=sw_forum&utm_medium=announcer&utm_campaign=announcer