Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,24 zł , zmiana od tamtej pory: 0,79%

Re: Cena 15,45 zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-09-15 o godz. 10:21 ~Arti napisał(a):
> No masakra z tymi wezwaniami. A do tego dochodzi rozliczenie podatku. Podobno niektóre biura potrącają 19% od całej kwoty sprzedaży i trzeba wnioskować do US o zwrot podatku. Ja chyba puszczę taniej swoje akcje na giełdzie i problem z głowy.
 
tutaj kolega chyba pomylił wezwania
GCH owszem pisze o tym, że sprzedający dostanie cenę pomniejszoną o 15% holenderskiego podatku

 
tutaj jest zwykłe wezwanie i każdy dostanie cenę wskazaną w wezwaniu, a później dostanie od swojego dm pit8C ze wskazaniem czy miał z tytułu sprzedaży zysk czy stratę
nie jest przy wezwaniu pobierany żaden podatek i nie trzeba wnioskować o jego zwrot

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.