Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,19 zł , zmiana od tamtej pory: 1,12%

Re: Cena 15,45 zł

Zgłoś do moderatora
Uważam, że nie ma sensu kopać się z koniem i trzeba odpowiedzieć na wezwanie. Jeśli znaczący akcjonariusz chce wycofać spółkę z GPW to i tak to zrobi, a co wtedy zrobicie z akcjami, które nie są notowane na giełdzie. A zrobi to bo będzie mieć odpowiednią ilość głosów na walnym i nikt go nie zablokuje.
Tu masz ciekawy artykuł na ten temat:
http://www.ncbiuletyn.pl/czytaj/1897-dominujacy-akcjonariusz-chce-wycofac-akcje-z-gieldy-co-robic.html

P.S.
Przepraszam za mącenie z tymi limitami. Sprawdziłem i ostatecznie wygląda to tak:
90% - spółka publiczna (czyli nasz przypadek)
95% - spółka niepubliczna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.