Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,22 zł , zmiana od tamtej pory: 0,92%

Re: Cena 15,45 zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-09-14 o godz. 13:52 ~bcz napisał(a):
> Byłam pilotażowo w placówce BZ WBK. W pierwszej nikt nic nie wiedział, w drugiej po bólach dowiedziałam się, że muszę mieć zaświadczenie na papierze ze swojego Domu Maklerskiego, a z nim to najlepiej udać się do centrali - w Warszawie to Plac Powstańców. W małych placówkach nie rozumieją, o co w ogóle chodzi (.. "Pani chce kupić jakieś akcje? Ale dlaczego u nas?...')
 

 

 
w wezwaniu podają zawsze telefony pod którymi można uzyskać informację dot. wezwania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.