Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,22 zł , zmiana od tamtej pory: 0,92%

Re: Wycofanie akcji! Przejęcie!

Zgłoś do moderatora
Ja kupowałem dużo drożej małą część i trochę więcej koło 15-tu, jeszcze się nie obliczyłem czy byłbym stratny czy nie.
Też planowałem zwiększać udział i być w spółce przez lata ale cóż, tak to jest, zawsze trzeba kupować po jak najniższej cenie.
Nowy inwestor, nowa polityka, to co było można włożyć na półkę. Może nie być dywidendy a dlaczego nie. Dla Pani akcjonariuszki jej własny interes był najlepszą inwestycją jednak -->

Pewnie Pani akcjonariuszka została przyciśnięta przez rynek do muru lub/i ;

Chciała odpowiedzieć na pytanie: Kim jest John Galt ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.