Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,89 zł , zmiana od tamtej pory: 3,16%

Wycofanie akcji! Przejęcie!

Zgłoś do moderatora
[09-09-2015 16:37] Właściciel Pani Teresa Medica sprzeda 81,39 proc. akcji za 26,3 mln zł
09.09. Warszawa (PAP) - Pani Teresa Medica ma umowę inwestycyjną, na podstawie której główny jej akcjonariusz sprzeda 81,39 proc. akcji spółce Sigvaris Holging - poinformowała Pani Teresa Medica w komunikacie. Łączna cena wszystkich akcji to prawie 26,3 mln zł.
Zgodnie z umową inwestycyjną większościowy akcjonariusz zobowiązał się sprzedać niemieckiej firmie Sigvaris Holding i przenieść na nią wszystkie posiadane przez niego akcje spółki Pani Teresa Medica, czyli 1.960.000 akcji, stanowiących 81,39 proc. kapitału zakładowego oraz dających prawo do 85,43 proc. głosów na walnym zgromadzeniu.
Jak podano w komunikacie, nabycie akcji odbędzie się w drodze wezwania do zapisywania się na sprzedaż 100 proc. akcji spółki, a cena za akcje to 13,40 zł. (PAP)

Czy możliwe jest wycofanie spółki z giełdy ?
Co z dywidendą ?

A była to taka fajna spółeczka....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18